Strona główna

21 września, 2015 5:23 ambbb Published by Leave your thoughts

Witamy wszystkich na oficjalnej stronie internetowej zespołu BIERUŃSKIE BAJERY. Od samego początku działalności zajmujemy się profesjonalną oprawą muzyczną różnych uroczystości i imprez okolicznościowych. Jesteśmy zapraszani na imprezy takie jak: wesela, bankiety, studniówki, biesiady śląskie, karczmy piwne, babskie combry, zabawy karnawałowe itp. Gramy również na imprezach plenerowych z okazji dni miast, głównie na terenie śląska i w nagłych przypadkach w całej Polsce.

Od samego początku naszej działalności muzycznej staramy się łączyć to, co najlepsze. Dlatego też oprócz ciągłej pracy nad lepszym brzmieniem oraz rozszerzeniem składu instrumentalnego, bardzo duży nacisk kładziemy na współpracę sceny i parkietu. Od 2011 roku do zespołu dołączyła Edyta Stanek, co w znacznym stopniu wpłyneło na brzmienie wokalne oraz rozszerzenie repertuaru muzycznego zespołu.

Staramy się umiejętnie pokierować zabawą tak aby najbardziej nieśmiałe osoby poderwać do tańca. To właśnie jest gwarancją udanej imprezy, którą wspomina się latami.

Categorised in:

This post was written by bajeryadmin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.